אודות

החברה המובילה בתאורה ייחודית לאירועים

כמו הרבה רעיונות מבריקים, גם לד סוסייטי הוקמה בזכות צורך שעלה מהשטח.
רן סרור, בעל החברה הוא מומחה תאורה זה 18 שנה, בעל ניסיון בתכנון ואספקת תאורה באלפי אירועים מגוונים עם חברת “רן סרור בע”מ”. רן הבין כי קיים צורך בחברה מקצועית המסוגלת להתאים פתרונות תאורה מתקדמים לכל סוג של אירוע – מאולמות ומועדונים ועד לאירועים בשטח הפתוח – ולהפוך כל הפקה למרהיבה, ססגונית ובלתי נשכחת. 

עם השנים, גבר הביקוש למוצרי תאורת לד ייחודיים, המסייעים בעיצוב מראה שונה וחדשני בהתאם לבקשת הלקוח. כחברה המקפידה להתעדכן בנעשה בתחום התאורה בעולם ומציעה את החידושים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, לד סוסייטי מביאה לישראל את המוצרים הייחודיים שהופכים כל הפקה ליצירת אמנות.

בלי כבלים וגנרטורים: הפקות ללא מגבלות

בין היתר, מתמחה לד סוסייטי בפנסים וגופי תאורה אלחוטיים, ללא צורך בכבלי חשמל מסורבלים או תשתית חשמל במקום הנבחר. כך, ניתן להקים תאורה חדשנית ומותאמת אישית לאירוע בכל מקום, מבלי לפגום בעיצוב המתחם או בנוחות האורחים.

הפתרונות שלנו מאפשרים ליצור אווירה קסומה גם בלב הטבע, וליהנות מהאפשרות להפיק תערוכות, תצוגות ומופעים מרהיבים, בלי להתפשר על מיקום האירוע.

מיתוג למרחוק

פרט לחוויה הייחודית שמספקת התאורה, אנו מספקים גם פיתרון מצוין למיתוג – כאשר המוצרים שמייבאת לד סוסייטי יכולים לשאת את שם המותג שלכם בדרך שלא נראתה לפני כן, כדי שאף אחד לא יפספס.

מוצרי התאורה שלנו הם גם מודולריים וגמישים במיוחד, כך שניתן לעשות בהם שימוש במגוון דרכים וצורות, ולקבל תאורה שונה שתייצר את המיתוג המדויק ותעביר את המסר עבור העסק שלך.

הופכים את החזון שלכם למציאות

הניסיון הרב של לד סוסייטי ועובדיה מאפשר לנו לעבוד יחד עם המפיקים והמעצבים של האירוע בשיתוף פעולה הדוק, כדי להגשים כל חזון עיצובי ואמנותי – ולהפוך אותו למפגן אורות יפהפה.
הידע הרב שלנו מבטיח פתרונות מושלמים, הן בצד העיצובי והן בצד הטכני, וכן שירות מקצועי מקיף, שעונה על כל צורך ובקשה לקראת האירוע שלכם.

צור קשר

השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן