לד נאון פלקס

הנאון פלקס הוא מוצר מודולרי, אשר ניתן לעשות בו שימוש במגוון צורות ואפשרויות. הנאון פלקס למעשה זה תאורת לד המצופה בסיליקון שמפזר את האור לתאורה אחידה לכל אורכו. זהו מוצר גמיש לגמרי, ודבר זה מאפשר ליצור איתו אלמנטים בכל צורה קיימת ולכל עיצוב. ניתן להשתמש במוצר זה לעיצוב רחבת ריקודים, כקונטור לבמה ולתפאורות, לשלטי נאון, הבלטת אלמנטים גרפיים בקוליסה, הדגשת מבנים ועוד. הנאון פלקס בנוי מ60 פיקסלים (נוריות לד) RGB למטר, והשליטה עליהן היא שליטה מלאה. ז"א שניתן לשלוט באופן מלא על כל פיקסל ופיקסל וכך לבחור את גוון האור הרצוי וליצור אפקטים חדשניים ויחודיים.

כדורי לד ממותגים

כדורי הלד זה מוצר העשוי מיציקת פלסטיק והם מוצר אלחוטי לגמרי. משמע שהנם פועלים על סוללות ונשלטים אלחוטית. יתרון זה מאפשר פיזורם בשטח האירוע בקלות ובאסטטיות מרובה. ניתן לפזר אותם על הקרקע מבלי לדאוג לכבלים, וניתן לתלות אותם באוויר כך שיראו מרחפים וצפים מעל רחבת הריקודים, הבר או בכל שטח האירוע.

השליטה על הכדורים היא מלאה וניתן לבחור צבע ועוצמה לכל כדור וכדור בנפרד וכמובן לכולם יחד בקלות רבה.
בנוסף, ניתן למתג אותם בלוגו או מלל, וזה משדרג כל אירוע ומשדר חדשנות ואסטטיקה.

קוביות לד ממותגות

קוביות הלד זה מוצר רב שימושים ואלחוטי לגמרי. הן פועלות באמצעות סוללות, ונשלטים אלחוטית באופן מלא (צבע ועוצמה). הקוביות מגיעות בגודל של 40×40×40 ס"מ והן עשויות מפלסטיק.

הקוביות יכולות לשאת משקל רב (מעל 150 קילו), כך שניתן להשתמש בהם גם כהדומים בפינות ישיבה וגם להניח עליהם סידורי פרחים ענקיים. בנוסף ניתן לתלות אותם, להציבן אחד על השני כמגדל ולעצב איתן במה, כניסה לאירוע ובעוד דרכים שונות ומגוונות.
וכמובן שניתן למתג אותן באירועים עסקיים, להבליט את הלוגו ולשדר חדשנות ואסטתיקה.

טיובות אלחוטיות

טיובות הלד הוא מוצר חדשני ורב שימושי. הטיובות נשלטות באופן מלא באמצעות שלט רחוק או באמצעות מחשב תאורה, ע"י DMX אלחוטי. כל טיובה מחולקות ל16 פיקסלים RGBW, וניתן לשלוט על כל טיובה בנפרד ועל כולן יחד. בטיובות לד ניתן להשתמש במגוון צורות ואפשרויות. ניתן לתלות אותן בחלל האירוע, לבנות איתן מבני תלת מימד ולהצמידן לקוליסות, בינוי ותפאורה.

טיובות 360

הטיובות 360 מעלות, הוא מוצר לד חדשני ויחודי. היחודיות שלהם הוא שהן מאירות מכל הכיוונים ונראות מלפנים ומאחור בצורה אחידה.
הטיובות בנויות מ20 פיקסלים RGB, ותליה שלהן יחד ניתן ליצור אפקטים תלת מימדים.
מהטיובות ניתן להרכיב וליצור מבני תלת מימד כמו קוביות, משולשים ועוד.

גרלנדות לד ושרשראות פיקסל לד

הגרלנדות והפיקסלים הם מוצרים חדשניים בכך שניתן לשלוט על כל נורה ונורה בנפרד (על הצבע ועל העוצמה שלה), ובאמצעות מחשב תאורה ניתן למפות את נורות הRGB ולתכנת אפקטים מרהיבים וחדשניים. ניתן להשתמש במוצרים אלו מעל שטח אירוע, לקישוט רחובות, כגב במה, לעמדות dj ולתפאורות. ההבדל בין הפיקסלים לבין הגרלנדות הוא שהפיקסלים זה נוריות בגודל 16 מ"מ והגרלנדות עשויות מכדורים בגודל 5 ס"מ.

Light Drop AX3

הלייט דרופ הוא פנס אלחוטי RGBW, אשר פועל באמצעות סוללות עוצמתיות ואמינות. לפנס מספר אפשרויות שליטה והוא נועד למגוון שימושים. בפנס אפשר לשלוט באמצעות שלט רחוק, ע"י אפליקציה ייעודית ובאמצעות מחשב תאורה עם משדר DMX אלחוטי.
בפנס זה אפשר להשתמש החל מהארת אובייקטים, למרכזי שולחן, תאורת צמחייה דקורטיבית, תאורת מזנונים וכו'. בזכות גודלו (קוטר 9.5 ס"מ) הוא הופך את מקור האור לנסתר והופך את ההארה לאסטטית וכמעט בלתי נראית וכאמור ללא כבלים כלל. ומצד שני למרות גודלו עוצמת ההארה שלו חזקה ולא נופלת מפנסים חשמליים באותו הגודל.

AX10 Spot Max

פנס זה הוא הפנס האלחוטי המתקדם והעוצמתי ביותר שקיים בשוק כיום. לפנס לדים RGBWA של חברת פיליפס ובעוצמה של 135W. הפנס מצוייד בסוללה עמידה ועוצמתית של חברת פיליפס.
לפנס שימושים רבים כגון הארת מבנים, תאורת במה, תאורת שטח וכו'. לפנס עמידות בגשם (ip65), ואין עוד פנס שמשתווה לו בעוצמה ובצבעים שהוא מפיק לרבות לבן קר ולבן חם.
גם לפנס האלחוטי הזה יש אפשרויות שליטה רבות כגון שלט רחוק, אפליקציה ייעודית ושליטה באמצעות DMX אלחוטי.

כריסמס לייט

הכריסמס לייטס הוא מוצר שמתאים לכל אירוע, החל מקישוט רחבת ריקודים ועד לקישוט רחוב באירוע המוני.
הכריסמס לייטס משרה אווירה חגיגית, רומנטית ומיוחדת בכל אירוע שהוא מותקן. הכריסמס שלנו בנוי משרשרת ארוכה שממנה משתלשלים נוריות כריסמס במרחקים אסימטריים, בגבהים משתנים שבין 20 ל 50 ס"מ.
השתלשלות הנוריות מהשרשרת בצורה אסימטרית יוצרת מראה יחודי וממלאה את חלל האירוע במראה חגיגי.
ניתן להשתמש במוצר זה גם באירועים בעלי עיצוב מודרני וגם באירועים המעוצבים במראה קלאסי. צבע האור של הכריסמס לייטס האסימטרי הוא לבן חם. והנוריות הקטנות הנם לדים כך שצריכת החשמל של מוצר זה היא מזערית.

מרכזי שולחן ממותגים

מרכז שולחן מואר זה מוצר מנצח ובדגש באירועים עסקיים. מרכזי השולחן המוארים קיימים ב 2  צורות: גלילי וריבועי. מרכזי השולחן מוארים באמצעות פנס אלחוטי מתקדם שנשתל בתוך הגוף תאורה. הפנס פועל באמצעות סוללות וניתן לשלוט על צבע האור בעזרת שלט רחוק. היתרון הגדול של מרכז השולחן הוא שניתן למתג אותם בקלות, בלוגו האירוע או החברה.  את מרכזי השולחן ניתן להציב על הבר, על מזנונים, על שולחנות בר, שולחנות אוכל ועל כל שולחן אחר בכל כנס ואירוע.

מרכזי השולחן שדולקים וממותגים מוסיפים רבות לעיצוב האירוע או הכנס ולנראות שלו והם מהווים תרומה גדולה למיתוג האירוע והדגשת הלוגו. מרכזי השולחן משדרים חדשנות ועתידנות, וכשהם ממותגים, כך גם החברה נקשרת בערכים אלו.

DLD 2018

במסגרת שבוע החדשנות שנערך בעיר תל אביב ע"י עיריית תל אביב, מתקיים האירוע המרכזי של השבוע- "שדרת החדשנות".

באירוע נפרשים לאורך כל שדרות רוטשילד, מנחלת בנימין ועד ככר הבימה, מיצגים טכנולוגיים, מיצגי אומנות, סטארט אפים שונים שמציגים לקהל מחו"ל את פועלם, מיצגי וידיאו ארט, מייצגי אור וכד'.

בפרוייקט זה ביצענו עבור עיריית תל אביב וחברת ההפקה "אסכלה" של גלעד וגדי, את קישוט כלל האירוע, וביצוע מספר מייצגי אור טכנולוגיים.

 

MELLANOX IN THE CITY

חברת מלנוקס חגגה 20 שנות פעילות באירוע מעוצב ומרהיב בהפקת הוכמן ושכטר.

האירוע התקיים בנמל חיפה בהאנגר ענק ונטוש. כל המקום עוצב בהקפדה במראה אורבני ולמתחם המופעים הוכנס מראה עתידני.

על עיצוב המקום וההפקה הטכנית היה אחראי אייל כץ ועל הדקורציה מיקי גלינסקי.

באירוע זה עשינו שימוש בטיובות לד אלחוטיות ונאון פלקס למתחם קבלת ולמיצג הכניסה. ובמתחם המופעים התקנו מאות מטרים של נאון פלקס על הבארים ודלפקים. ובשיתוף אייל כץ עיצבנו ובנינו אלמנט מרכזי בצורת T מעל הבר, ואשר היה בנוי מגרלנדות לד.

MICROSOFT LIVE

באירוע זה התבצע שיתוף פעולה ייחודי לענף האירועים, בין חברת בלנד לחברת הוכמן ושכטר. וזאת בשביל ליצור אירוע חד פעמי וענקי מבחינת העיצוב והנראות הכוללים, ומבחינת התוכן הבימתי.

באירוע המתוקשר הזה עלו על הבמה כוכבי ישראל וביצעו את הלהיטים של להקת קווין כמחווה לסרט "מאמא

מיה". בין הזמרים היו ברי סחרוף, אביב גפן, נינט, להקת היהודים, עדן בן זקן ועוד',,, ובסיום המופעים עובדי מייקרוסופט המשיכו להנות ממסיבה בניצוחו של "עופר ניסים".

התכבדנו לספק שירות כולל של תאורת לד על מרכיביה. ובאירוע זה באו לשימוש מעל 400 מטר נאון פלקס לברים ואלמנטים תלויים, ומעל 150 טיובות לד של מטר ושל 2 מטר לאלמנטים תלויים, ולבמה.